Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Sihirbazlar Magicians

Sihirbazlar (Magicians) izle
image description

7.0/10 (1 değerlendirme)

Harry (Mitchell) ve Karl (Webb) ikili olarak başarılı işler yapan iki sihirbazdır. Ne zaman zina ve beraberinde gelen bir dizi trajik olay yüzünden küsene kadar. Aradan dört yıl geçmesine rağmen hala küs olan ikili birlikte "Magic Shield" adlı bir yarışmaya katılmaya karar verir. Bu çok kötü bir fikirdir. Çünkü çok zaman geçmeden bir takım olduklarını unutup kendileri için yarışmaya başlarlar. Rekabetin en kızıştığı anda ikili geleceklerini tehdit eden değişik sorunlarla karşılacak sizi gülmekten kırıp geçirecek bir sürü olayın sorumluları olacaklar. Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Sihirbazlar filmi için (1) yorum bulunuyor.

  1. MABEL21.04.2013 06:21:33

    sihirlere çocukluktan beri çok merakım vardır basit olmayan sıradışı olmayan kaliteli sihir ve büyü içeren filmleri tercih ederim. içimdeki sesde bu filmden beklentilerimin boşa çıkmayacağını söylüyor.Sihirbazlarada herzaman hayranımdır onları herzaman ayakta alkışlamak gerekir.

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Sihirbazlar filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Noel Umudu izle
  • Bir Yudum Bahar izle
  • Karanlığın Gözleri izle
  • Larzac Hareketi izle