Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Otomatik Portakal A Clockwork Orange

Geleceğin Britanyasında, ilaç bağımlısı bir çete her gece şiddet gösterilerinde bulunmaktadır. Adam dövüp, hırsızlık yapıp insanlara tecavüz etmektedir. Bir gece çetenin başı Alex diğerleri tarafından polise ihbar edilir. Hapse giren Alex'in cezasını hafifletmesi için önünde bir seçenek vardır: Bir deneye tabi tutulmak. Sonrasında Alex'in hayatı tümüyle değişecektir. Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Otomatik Portakal filmi için (1) yorum bulunuyor.

  1. ddeniz23.12.2013 14:53:33

    Kişisel şiddetin karşısına devlet şiddetini koyarak çok daha ahlaklı olabilir miyiz? Ahlaklı olma ya da olmama hakkini ötekinin elinden devlet erki ile aldığımızda, ahlaklı olanı ikame etmiş mi oluruz? İyiye ya da kötüye, evet ya da hayır deme hakki elinden alinmiş birinin “ıslahı” gibi bir şey söz konusu mudur? Islahtan anladığımız nedir? vs. Filmin bu yönlü soruları izleyende daha da çoğaltması en iyi yani.. Teşekkürler.

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Otomatik Portakal filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Cehennemde 3 Mevsim izle
  • Beter Böcek izle
  • Yetişkin Film Yıldızı izle
  • Hudson'daki Hyde Park izle