Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede izle
image description

Direkfilmizle Puanı: (Henüz değerlendirilmedi.)

İlk filmde çakallık üzerine çakallık yapan kahramanlarımız başlarını dertten kurtaramamış ve nihayetinde hapse girmişlerdir. Mahallelerinden ve futboldan uzak kaldıkları hapishanede günler zor günler geçmektedir. Fakat onlara destek çıkan Tayyar abileri vardır. Bir gün bir mucize olur ve suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığı haberini alırlar. Bu işin sonunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen Kayınço Gökhan, Köfte Necmi, Muhasabeci Servet ve Del piyero Hikmet deney haplarını yutup kobay olmaya karar verirler. Dışarı çıkınca artık çakallık yapmayacaklarına dair de birbirlerine söz verirler. Zaten asıl mesele çakal olmak değil, çakallarla dans edebilmektir... Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede filmi için henüz yorum yapılmamış.
Aşağıdaki formu kullanarak film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Davaro izle
  • 100 Numaralı Adam izle
  • Yahşi Batı izle
  • Mavi Pansiyon izle