Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Benim Annem Bir Dinazor Dino Time

Ernie evde anne ve babasının kendisine yaptığı baskısından çok daralmış bir çocuktur ve bir o kadar da yaramazdır. Üstüne kız kardeşi onu sürekli şikayet etmektedir. Bir gün en yakın arkadaşı Max ile birlikte Dinozor Müzesi’ne giderler ve fosil sergi alanında başlarına bela alırlar. Güvenlik görevlilerine yakalanırlar ve Ernie oda hapsini alır. Max'in evine kaçmayı başarır ama iki kafadar daha büyük bir belaya karoşırlar zira hiç çalışmayan yumurta şeklinde bir zaman makinesinin içine girerler ve makine birden çalışır! 65 milyon yıl öncesine giden iki arkadaş kendilerini dinozor yumurtalarıyla dolu bir yerde bulurlar! En yırtıcı olarak bilinen T-Rex dişisiyle karşılaşırlar. Ama vahşi dinozor onları yemez anneleri gibi sahiplenir! Gerçek yumurtalar çatlayıncaya kadar, geriye gitmenin bir yolunu bulmaları gerekmektedir... Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Benim Annem Bir Dinazor filmi için (1) yorum bulunuyor.

  1. KAHRAMAN21.04.2013 18:01:59

    SÜPER BİR FİLM HERKESE TEŞKKÜR EDERİM İYİ GÜNLER SAĞOLUN VAROLUN

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Benim Annem Bir Dinazor filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Ponpon Kızların Rekabeti izle
  • Zor Ölüm 4 izle
  • Romeo Katili: Chris Porco izle
  • Meclis izle