Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Ah Nerede Vah Nerede

Ah Nerede Vah Nerede izle
image description

10.0/10 (1 değerlendirme)

İstanbul'a babaları tarafından okumaları için gönderilen 3 kardeş, okullarını ihmal ederler. Kardeşlerden biri kumar oynar, biri siyasi olaylara karışır, diğeri ise çapkınlık peşinde koşar. Ferit, kızlarla gününü gün ederken aynı anda birkaç sevgiliyi idare etmektedir. Bir gün, bir mağazada tezgahtarlık yapan bir kızla tanışır ve onu da tavlamak ister. Ancak, kız çetin cevizdir ve Ferit'in işi zordur. Ne yapıp, ne edip kızı ikna eden Ferit, eski sevgililerinin ortaya çıkmasıyla zorda kalır. Kardeşlerin Bursa'daki ailesi de çocuklarının okumadığını öğrenince işler karışır. Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Ah Nerede Vah Nerede filmi için (1) yorum bulunuyor.

  1. pelin26.09.2013 18:03:03

    Kaç kere izledim bu filmi bilmiyorum. Yeşilçamın gelmiş geçmiş en iyi romantik-komedi filmlerinden. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun buluştuğu bir film. Çok iyi bir film ve seneryosu da gayet iyi. Efsanelerden !

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Ah Nerede Vah Nerede filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Gol Kralı izle
  • Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede izle
  • Fetih 1453 izle
  • Çanakkale 1915 izle